Про нас


knipex-center.com.ua - це фірмовий інтернет магазин офіційного імпортера продукції ТМ KNIPEX® в Україні компанії GRN GROUP® CLL.

GRN GROUP® CLL володіє прямим контрактом із виробником інструменту KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG. Це означає що на наших сторінках Ви отримаєте повний супровід як безпосередньо від виробника так і додаткові сервіси від офіційного представника його інтересів в Україні. Ми розповсюджуємо тільки оригінальну, якісну та сертифіковану продукцію. Весь інструмент, придбаний у нас або у наших дилерів (крім якщо не передбачено виробником) покривається заводською гарантією KNIPEX®, і компанія GRN GROUP® CLL виконує всі гарантійні зобов'язання. Також крім роздрібних продажів ми здійснюємо гуртові поставки для дилерів та комплектації підприємств. Всі ціни на сторінках knipex-center.com.ua є днаковими для всіх форм оплат в тому числі по безготівковому перерахуноку з ПДВ.

В інтернет магазині knipex-center.com.ua Ви завжди можете розраховувати на:

 • Якісну сертифіковану продукцію (додаткові сертифікати можна отримати на вимогу)
 • Тільки оригінальну продукцію з гарантією
 • Професійну консультацію від наших фахівців
 • Підбір інструменту на відповідність для виконуваних завдань
 • Найширший асортимент шарнірно-губцевого, діелектричного чи слюсарного інструменту
 • Швидку поставку замовленого інструменту
 • Отримання інструменту у якісній упаковці та відповідному стані, "ніби з конвеєра"
 • Моментальну доступність новинок, часто швидше ніж вони з'являться на сайті у виробника

Сертифікат офіційного дистрибютораKNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG в Україні:


Про підприємство KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG

KNIPEX- одна з небагатьох фірм у світовому просторі, чия історія тягнеться більше сотні років та через два століття. За такий час підприємство опанувало ідеальні технології виготовлення та доводки інструментів. Техніки KNIPEX збагнули просту річ, щоб бути у всьому найкращими, потрібно використовувати найкращу сталь, яка, до речі, поставляється по спец замовленню, проектувати та монтувати найкращі роботизовані машини по виробництву інструменту. І як би це не звучало в ХХІ сторіччі потрібно мати в своєму штаті кращих мотивованих майстрів, так як, більшість процесів по виготовлення інструменту, його фінішній доводці виконується вручну. Основним асортиментом завода-виробника KNIPEX® є шарнірно-губцевий інструмент для електромонтажу, ключі та кліщі трубні для сантехніків, будівельний сегмент представлений серією болторізів KNIPEX CoBolt® , арматурними ножицями та всесвітньо відомими кліщами для вязки арматури. ІсторіяKNIPEX® багата винаходами та патентами. Сучасні та швидкі відізольовувачі KNIPEX ErgoStrip та KNIPEX MultiStrip виконують свою роботу швидко та бездоганно, системи кліщів для обпресування такі як KNIPEX MultiCrimp®, KNIPEX PreciForce®, KNIPEX Twistor16 за лічені секунди доведуть справу по монтажу до кінця. Одним з основним напрямків для KNIPEX є виготовлення сантехнічних ключів для монтажу запірної арматури та з'єднань - серія 86 гайкових переставних ключів є унікальним винаходом KNIPEX. Візитною карточкою заводу стали трубні кліщі серій KNIPEX Alligator®, KNIPEX Cobra® вони володіють надзвичайно міцними робочими губками з індуктивним загартуванням, KNIPEX Cobra® QuickSet - швидка автоматична фіксація на заготовці, KNIPEX SmartGrip® повністю автоматично налаштовуються та фіксуються, всі кліщі автоматично стопоряться під навантаженням на заготовці. В сфері різання унікальним винаходом є бокові кусачки KNIPEX TwinForce® зі збільшеним ріжучим зусиллям та подвійним важелем, KNIPEX X-Cut® які обладнанні надійним коробчатим шарнірним механізмом із зміщеною віссю та придатні для різання як багатожильних тонкопровідних кабелів так і струни з рояльної сталі.

Компанія KNIPEX® була номінантом, та багато разів переможцем різних премій та нагород - Eisen-Award , German Sustainability Award, від  організації TÜV як відповідальний роботодавець. У компанії є кілька ключових принципів які формують стратегію розвитку.

 • Менше означає краще: ми зосередилися на одній групі виробів і домоглися значних результатів в якості та продуктивності. Тому KNIPEX® вважається сьогодні провідною маркою шарнірно-губцевого інструменту. Споживачі з понад 100 країн світу працюють сьогодні нашим інструментом, і їх стає все більше.
 • Продуктивність, термін служби і ергономічність наших інструментів відповідають вимогам наших професійних споживачів. Тому ми використовуємо особливо якісні матеріали та сучасні способи виробництва. Програма, що включає понад 1000 артикулів, дозволяє зробити оптимальний вибір з урахуванням відповідного застосування, в тому числі в таких сучасних областях, як фотогальваніка, енергія вітру, авіатехніка.
 • Наші новинки і удосконалення інструментів сприяють постійному покращенню результатів роботи і підвищення її ефективності. Так повсякденне застосування нашого інструменту робить роботу наших споживачів легшою, її виконання швидше а результат надійніше. Ми постійно пропонуємо інновації, які встановлюють стандарти інструментального ринку.
 • Наше виробництво знаходиться виключно в Німеччині, і воно служить інтересам суспільства і екології. Наші співробітники на заводі в Вупперталі беруть участь у всіх етапах виробництва - від кування заготовок до упаковки інструменту. Ми забезпечуємо собі технічну перевагу, самостійно розробляючи і створюючи для себе верстати.

Більш 135 років підприємством KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG керує родина власників, вже в четвертому поколінні. KNIPEX® відчуває особливий зв'язок зі своїми співробітниками і жителями регіону. Веде економічну діяльність, твердо орієнтуючись на створення цінної продукції і свідомо приймаючи на себе відповідальність за локальний розвиток. 


Про імпортера ТМ KNIPEX® в Україні компанію GRN GROUP® CLL

Ми сучасна енергійна команда з особливим підходом до Українського ринку яка займається комплексними поставками інструменту, ми забезпечуємо повний Salles Suport для гуртових та роздрібних клієнтів по брендах чиїми представниками ми є в Україні. Ми чітко добираємо бренди та продукцію відносно найвищих критеріїв якості,  продуктивності та здатності служити максимально довго в найважчих умовах експлуатації. На даний момент наш власний імпорт складають такі всесвітньо відомі бренди як:
 • KNIPEX -Німеччина, асортимент, шарнірно-губцевий діелектричний, слюсарний інструмент, кліщі обпресувальні, болторізи, кліщі в'язальні для арматури, кусачки бокові для електроніки, викрутки і т.д.
 • WERA - Німеччина, найбільший в Європі виробник викруток та біт, також в асортименті тріскачки слюсарні та набори інструментів, Г-подібні ключі, широка гамма динамометричного інструменту, системи зберігання інструменту.
 • BESSEY -Німеччина, виробник в якого в асортименті найбільша кількість струбцин та зажимних пристроїв, масса патентів та інновацій, також в гаммі заводу більше 50 типів ручних ножиць для металу.
 • PICA  - Німеччина, експерт в галузі маркування - промислові маркери, жаро/водо/ультрафіолето стійкі, механічні професійні олівці, пасти та крейди для промислового маркування, якісні перманентні маркери.
 • RENNSTEIG - Німеччина завод винахідник, найширша гамма обпресувального інструменту, зубила, кернери, піки, шплінтувальники, шарнірно-губцевий інструмент
 • TAJIMA - Японія, ручний інструмент преміум класу - рулетки, інженерні рулетки, стальні лінійки в т.ч. 1-го класу, професійні сегментні ножі та леза, витискачі для герметиків,  шнурки для розмітки.
 • ZENTEN - Іспанія, професійний виробник ручних труборізів для поліпропіленивих, пластикових, мідних, стальних, нержавіючих та інших видів труб.

Якщо у Вас зацікавила продуція KNIPEX ми до Ваших послуг ТУТ  knipex-center.com.ua

Якщо у Вас є питання що до гуртової співпраці Вам сюди GRN GROUP® CLL

З повагою команда knipex-center.com.ua